Nejlepší umístění v hisotrii klubu!!!

17.03.2012 11:18

Zleva nahoře: Martin Stalmach, Ondřej Košárek, Václav Braun, Petr Kopecký, Lukáš Spurný

Zleva dole: Petr Malinovský, Lukáš Česlík, Adam Česlík, Jakub Rinke ( Na fotce chybi Michal Žitník )

Po desátém turnaji ve kterém náš tým uhrál 6 bodů, jsme nakonec smolně skončili na 3. místě, i přes tento fakt je to nejlepší umístěni klubu v historii. Dalším úspěchem je král střelců celé soutěže, kterým se stal nikdo jiný než Lukáš Česlík se 40 brankami, čímž vyhrál s náskokem 6 branek za druhým střelcem soutěže. Gratulace však patří celému týmu za předváděné výkony v celé sezóně. Důležitá věc je ké to, že za třetí místo nám předseda krajského futsalového svazu nabídl postu do Divze f, což je 3. nejvyšší soutěž v naší republice, má to však háček v tom, že v takové soutěži se již nehraje turnajovým způsobem, ale systémem zápasů hraných na domácích palubovkách. Z toho je jasné, že náš problém je podobný jako například u florbalistů, prostě to nemáme kde hrát. Výstavba nové haly, však tento prblém vyřeší a těšíme se, až tento atraktivní sport budeme moct ukázat celému Krnovu.

Výsledky 10. kola

1. zápas.

Tento zápas stál náš tým druhé místo tabulky.

Za první poločas se hráči Bolatic nepodívali na naši polovinu, nastřelili jsme sedm tyček a neproměnili 5 šancí.

Ve druhém poločase to byla jako na houpačce. Dostali jsme se do vedení po akci Malinovského s Rinkem, druhý jmenovaný z boku prostřeli Bolatického brankáře.Za minutu to však bylo 1:1 po nedorozumění v naší obraně. Poté dostal tým fugy naposledy do vedení Košárek ranou z otočky.Ale pak přišla černá dvouminutovka Krnovských a bylo to 4:2 pro Bolatice. 10 sekund před koncem dal výsledku konečnou podobu Žitník.

Fugy Krnov Bolatice 3:4 (0:0)
Branky: Košárek Ondřej, Rinke Jakub, Žitník Michal - Ballarin Michal 2, Duda Zdeněk, Balarin Tomáš;Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Česlík Lukáš - 0

2. zápas

To co nám tam nespadlo proti Bolaticím, to se nasázelo do branky Příboru. Ten však odehrál zápas vcelku odevzdaně a tak výsledek 7:0 ani nepotřebuje komentář.

SVP Příbor Fugy Krnov 0:7 (0:4)
Branky: Rinke Jakub 2, Česlík Lukáš 2, Malinovský Petr 2, Česlík Adam;

3. zápas

Pro nás nejkrásnější zápas dne. Beach boys hnaní svými fanoušky předváděli vcelku pohledný futsal, takže zápas měl svoji kvalitu. Jako první se prosadil Petr Malinovský po milimetrové přihrávce Jakuba Rinkeho na zadní tyč. Hráči Bolatic však do konce poločasu díky pohledné akci srovnali skóre. Ve druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu, až do chvíle kdy jsme jako již po několikáté v této sezóně prosadili po signálu z rohu a Lukáš Česlík se mohl radovat se své 40. vstřelené branky. Po té přišel závěrečný tlak Beach boys, kterému obrana fugy v čele s Lukášem Spurným odolala a tím jsme si zajistili třetí místo v celkové tabulce.

Fugy Krnov Beach Boys 2:1 (1:1)
Branky: Česlík Lukáš, Malinovský Petr - Konrád Jiří;