Devátý turnaj za 6 bodů!!!

28.02.2012 14:26

Dne 26. 02. 2012 pokračovala dalším nedělním dopolednem krajská soutěž futsalu třemi zápasy v Ostravě, v tělocvičně na Várenské ulici. Hráči Fugy Krnov bojovali o důležité body pro udržení se ve špičce tabulky a nakonec si odvezli 6 bodů za dvě výhry a jednu prohru.

TOP DOGS – Fugy Krnov 1:5

V prvním zápase se utkal tým Fugy s bezprostředním soupeřem z tabulky, s týmem Top Dogs. Do zápasu vkročil lépe soupeř, když se ujal šťastnou brankou vedení 0:1. Hráči Fugy se otřepali a odpověděli Jakubem Rinke, který střelu z větší vzdálenosti umístil k tyčce, když spoluhráči zaclonili brankáři soupeře výhled – 1:1. Následně vyšla hráčům Fugy kombinace, kdy míč postupoval po ose Rinke – Malinovský – Lukáš Česlík a posledně jmenovaný umístil míč do brány – 2:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale další gól přidali opět hráči Fugy a to konkrétně Petr Malinovský, který odražený míč z voleje napálil mezi nohy brankáře – 3:1. Gólový účet prvního poločasu uzavřel Lukáš Česlík, který zakončil individuální akci Petra Malinovského – 4:1. V druhém poločase vyrovnaný zápas pokračoval, ale gól přidali pouze hráči Fugy, protože soupeře bravurními zákroky vychytával brankář Lukáš Spurný. O poslední gól zápasu se postaral Jakub Rinke, který se po kombinaci s Václavem Braunem u postranní čáry dostal za obranu a křížnou střelou uzavřel gólový účet zápasu – 5:1.

Branky: Lukáš Česlík 2x, Jakub Rinke, Petr Malinovský, Václav Braun.

Fugy Krnov – NC Line 8:3

V druhém zápase dopoledního programu narazil Fugy tým na soupeře ze spodních pater tabulky NC Line. Skóre načal Lukáš Česlík, který zakončil kombinaci po rohovém kopu – 1:0.  Soupeř vyrovnal po střele a dvojité teči, na kterou nemohl brankář Spurný zareagovat – 1:1. Fugy však odpovědělo kombinací Košárek, Rinke, Malinovský, míč skončil po střele Petra Malinovského u zadní tyče soupeřovi branky – 2:1. Další gól padl o pár minut později jako přes „kopírák“…Petr Malinovský, střela a další gól – 3:1. Poté utekl protihráčům Adam Česlík a byl zastaven pouze za pomoci hrubého faulu soupeřova obránce. Následovalo nacvičené rozehrání přímého kopu a Lukáš Česlík navýšil na 4:1. V druhém poločase učinil  Adam Česlík brankový rozdíl dvougólovým, když bez přípravy napálil narychlo rozehraný aut bratrem Lukášem přímo do brány – 5:1. Soupeři se podařilo snížit, když brankář vyhodil balón přes celé hřiště a jeden z útočníků umístil míč hlavou do brány – 5:2. Fugy však ihned pojistilo skóre, když přímý kop rozehrával Michal Žitník a jeho ránu zastavila až síť za brankářem soupeře – 6:2. Na 7:2 pak zvyšoval Václav Braun po střílené přihrávce Adama Česlíka, kdy mu stačilo jen nastavit nohu. Soupeř ještě přidal jeden gól, kdy po nedorozumění v obraně zakončoval kombinaci jeden z útočníků – 7:3. Poslední gól zápasu vstřelil Petr Kopecký, který zakončoval do prázdné branky po akci Martina Stalmacha, který obešel dva protihráče – 8:3.

Branky: Petr Malinovský 2x, Adam Česlík,Lukáš Česlík, Václav Braun, Petr Kopecký, Michal Žitník, Jakub Rinke

Roub Vítkovice – Fugy Krnov 1:0

Poslední zápas krnovákům nevyšel podle představ, kdy narazili na houževnatého soupeře s velmi dobře organizovanou obranou – tým Roub Vítkovice. Byl to vyrovnaný zápas, který nakonec rozhodl jediný gól, který padl na začátku zápasu, bohužel do branky týmu Fugy. Oba týmy měli několik slibných šancí, ale soupeř vycházel ze zajištěné obrany a šance, které týmu Fugy umožnil brankou neskončily. Zápas tedy skončil 0:1 a tým Fugy si připsal první prohru po pěti vyhraných zápasech. Před posledním turnajem se Fugy vrátilo na druhé místo tabulky.